BHP - Kompleksowa obsługa firm kontakt@bhpkompleksowo.pl 575 303 903
Outsourcing

 

W ychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów w rozwiązywaniu problemów związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy proponujemy Państwu bardzo wygodną i efektywną formę jaką jest powierzenie obsługi BHP specjalistom z firmy zewnętrznej.
 
W ybierając usługi naszej firmy, wybierają Państwo profesjonalnego partnera w biznesie. Współpraca z nami przyniesie Państwu wymierne korzyści. Przede wszystkim będą mogli się Państwo skoncentrować na podstawowej działalności firmy i doskonalić swoje działania w sposób bardziej efektywny. Państwa problemy będą rozwiązywane w sposób bardziej profesjonalny i nowoczesny.

 

Oferta podzielna jest na trzy pakiety, co pozwala na wybór tylko tych rozwiązań, na które istnieje zapotrzebowanie w danej chwili.

MINI
Pakiet adresowany do mikro i małych przedsiębiorstw. Cechą szczególną tego pakietu jest brak stałej miesięcznej opłaty. Opłata pobierana jest tylko i wyłącznie za wykonane konkretne zlecenie. Wszystkie zadania do wykonania są realizowane na podstawie zlecenia (zamówienia). Każda czynność jest wyceniana na podstawie cennika załączonego do umowy. Umowa zawierana jest na czas określony minimum 2 lata – na wyłączność dla usług w zakresie bhp i ppoż. Dla naszych klientów specjalny rabat na pozostałe szkolenia – 15% od cen standardowych.

 

STANDARD
Pakiet podstawowy adresowanych do wszystkich przedsiębiorstw.  Podpisana umowa jest zawierana na czas nieokreślony z 2 miesięcznym okresem wypowiedzenia. Obowiązuje stała opłata miesięczna uzależniona od: zagrożeń występujących w przedsiębiorstwie oraz od średniej ilości pracowników – zgodnie z cennikiem.  Umowa obejmuje wszelkie zadania związane z obsługą bhp firmy. W pakiecie szkolenia okresowe są realizowane za dodatkową opłat. Dla każdego zakładu zostaje przypisany indywidualnie i na stałe specjalista do stałego kontaktu i nadzoru. Na koniec każdego miesiąca nasi Klienci otrzymują szczegółowy raport z realizacji powierzonych zadań. Po podpisaniu umowy oferujemy specjalne rabaty na usługi szkoleniowe i doradcze –20%.

 

MAXI
Pakiet dla przedsiębiorstw ceniących sobie kompleksowe rozwiązania i pewność, że wszystkie zadania służby bhp są realizowane w ramach umowy łącznie z szkoleniami okresowymi. Naszym Klientom gwarantujemy, że w przypadku otrzymania mandatu za niedociągnięcia poniesione przez naszą firmę pokrywamy koszt całego mandatu  Umowa zostaje zawarta na czas nieokreślony.  Raz w miesiącu otrzymują Państwo szczegółowy raport z realizacji powierzonych zadań. Dodatkowo po podpisaniu umowy oferujemy specjalny rabat  na szkolenia zawodowe z naszej oferty–25%.

 

Zakres usług

Zależnie od zakresu objętym pakietem: Mini, Standard i Maxi w ramach zawartej umowy przejmujemy pełen zakres odpowiedzialności za wykonywanie zadań służby bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej. Usługa realizowana jest przez  naszych inspektorów lub specjalistów ds. bezpieczeństwa i higieny pracy i polega na stałym nadzorze nad stanem bhp i ochrony przeciwpożarowej w zakładach lub jednostkach organizacyjnych naszych Partnerów i Klientów. Zakres zadań do wykonania jest ustalany po dokładnym zapoznaniu się z potrzebami naszych Klientów, specyfiką działalności i wielkości zatrudnienia. Za każdym razem indywidualnie negocjujemy szczegółowe zapisy dotyczące zadań do wykonania. Każdy Klient posiada przypisanego na stałe inspektora lub specjalistę ds. bhp, który jest z nim w stałym kontakcie. W przypadku dużych firm powoływany jest koordynator, który nadzoruje pracę specjalistów obsługujących dane przedsiębiorstwo. Usługi realizujemy na terenie całego kraju. Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorstw i instytucji o różnorodnej działalności, na terenie całej Polski .

 


Adres: BHP Kompleksowo, ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa. Tel: 575 303 903
O nas Outsourcing Usługi BHP Szkolenia BHP Usługi P.Poż Wózki jezdniowe Nasi Klienci Kontakt z nami